Soczewkowa recenzja
Soczewkowa recenzja

Soczewki! Każdy kozplejer lubi soczewki!

 

Obie pary kupowane były ze strony HONEYCOLOR na halloweenowej wyprzedaży. Dotarły do nas w expressowym tempie, bez żadnych problemów :)
Soczewki były zapakowane w urocze pudełeczka, dodatkowo zabezpieczone przez plastikowy pojemniczek dopasowany do słoiczków. Do każdej pary pudełeczko na soczewki w kształcie zwierzaka gratis:

 

Neo Ring Black

Komfort: 100000/5

Wzór: 5/5

Powiększenie: 5/5

Specyfikacja:

Brand Neo Vision
Frequency Yearly Wear
Material 2-HEMA
Base Curve 8.6mm
Diameter 14.2mm
Water Content 45%

 

Celowałam w soczewki, które będą pasować i do cosplayu i do noszenia na co dzień czyli takie, które nie posiadają dużego nadruku. Neo Ring Black to był strzał w dziesiątkę!

20151110_120155

Idealnie blendują się z moim własnym kolorem oka i lekko je powiększają. Uwaga! Ja mam małe oczy, mi soczewki 14.2 mm w zupełności wystarczają, jednak jeśli lubisz dużo większy efekt powiększenia, możesz się na nich zawieść.

Moje oczy są bardzo wybredne jeśli chodzi o soczewki, lubią sobie wyschnąć lub być podrażnione. Zazwyczaj pozwalają mi nosić kolorowe kontakty około 6-8 godzin. Jednak ten model od Neo Vision to jakiś kosmos. Jestem w stanie przechodzić w nich 12 godzin bez najmniejszego uczucia dyskomfortu. Świetnie leżą, nadruk nijak nie przeszkadza w widoczności, nie wysychają – są po prostu GE-NIAL-NE. Czuję się w nich jak w moich normalnych soczewkach korekcyjnych. No i kolejny plus – występują w wielu wadach. Moje mają – 4.50 i widzę przez nie naprawdę dobrze :)

1

2

3

Zwracają na siebie uwagę :) No i pasują do każdego koloru oczu! To jest na prawdę strzał w dziesiątkę jeśli chcemy w ciekawy sposób podkreślić nasze spojrzenie bez radykalnej zmiany koloru i wielkości tęczówki.

 

Eos Super Nudy Violet

Komfort: 5/5

Wzór: 4,5/5

Powiększenie: 5/5

Specyfikacja:

Brand EOS
Frequency Yearly Wear
Material PolyHema
Base Curve 8.8mm
Diameter 14.5mm
Water Content 38%

 

20151110_120203

Więcej info o tym modelu na dniach! Póki co, spójrzcie, jak się prezentują:

4

5

6

Dodane przez: aholyterrors 0 Komentarzy